Встановлення пральної машини починається з вибору місця, де буде стояти ваша пральна машина. Після підключення пристрою, шланги і дроти на місці установки не повинні заважати вашим пересуванням. З інструментів потрібен розвідний ключ, будівельний рівень і плоска викрутка. Для успішної установки необхідно докупити зливний шланг з ершом (часто не вистачає довжини поставляється з товаром шланга), два хомута, гумовий манжет-перехідник і заливний шланг для пральної машини.

Якщо на тильній стороні машини присутні болти за гумовими втулками, слід їх викриття. Вивільнені отвори необхідно закрити наявними в комплекті пластмасовими втулками. Докуплений зливний шланг потрібної довжини необхідно з’єднати з базовим, за допомогою йоржа, якщо не вистачає довжини шланга. Місця з’єднання шлангів з ершом стягуйте хомутами, для більш надійної герметичності з’єднання.

Під час підключення зливного шланга до каналізації слід пам’ятати, що висота каналізаційного отвору повинна розташовуватися на висоті від 60 до 90 см від рівня підлоги приміщення, на якому стоїть пральна машина. Якщо докуплений довжини шланга виявилося забагато — відрізаємо зайву частину. Після того, як ви переконалися, що довжина шланга задовольняє підключенню, приєднуємо зливний шланг до системи зливу за допомогою гумового манжета-перехідника. Для зручності і надійності з’єднання, місце з’єднання шланга з гумовою манжетою необхідно промазати силіконовим герметиком. Зливний шланг повинен бути занурений на глибину не більше 5-7 см, щоб не перекривався основний потік води в зливі.

Підключення пральної машини триває приєднанням заливного шланга до ізделію. Зливний і заливний шланги не повинні заважати один одному або переплітатися. Діаметр різьби заливного шланга ¾ дюйма. Далі потрібно протягнути заливний шланг до місця його підключення до труби. При монтажі заливного шланга застосування ключів не обов’язково, досить здійснити ручне прикручування. На двох кінцях з’єднання є зручні перехідники з прокладками. При закручуванні правильно потрапляйте по різьбі, для уникнення псування останньої. На системі подачі води через заливний шланг повинен бути встановлений запірний кран.

Після успішного монтування всіх перерахованих вище елементів, встановлюємо пральну машину на місце постійного знаходження, в процесі застосування. Під час установки машини намагайтеся не передавити шланги підключення до неї. Встановлення пральної машини в Києві закінчується виставленням її по рівню, за допомогою підкручувати ніжок пральної машини. Коли рівень виставлений, на ніжках закручуються контргайки.

Підключення посудомийки Київ відбувається за тими ж принципами. Єдина відмінність полягає в тому, що вся процедура зазвичай відбувається на кухні, а не в ванній кімнаті. Виклик сантехніка Київ.