Трійникова розводка сантехніки коштує відносно дешево і виглядає досить компактно. Через наявність трійників при монтажі системи, при необережної збірці в місцях розташування трійника ризик виникнення поломки максимальний. Одне з незручностей даної системи розводки полягає в важкодоступність кранів перекривання води для різних типів сантехнічних пристроїв і підключених виробів. Для спортивних і активних користувачів дана проблема, по суті, не є проблемою в принципі. У переважній більшості випадків трійникова розводка і монтаж сантехніки цілком придатна і комфортна для квартир в Києві та Київській області.

Колекторна розводка сантехніки має перевагу управління всією водопровідною системою з однієї точки (шафи). Це зручно, в загальному і цілому, і необхідно для людей з обмеженою рухливістю. Додатково колектором можна мінімізувати перепади тиску. Бажано монтувати регулювальні, а не кульові колектора. З огляду на, що сантехніка це не дешево, колекторна розводка ще дорожче, ніж трійникова.

Монтаж і розводка сантехніки зазвичай робиться фахівцями. Найбільш часті помилки для цього виду робіт ми перерахуємо нижче. При спайці поліпропіленових труб намагайтеся не перегрівати вироби в місці спайки, це призводить до звуження або розширення прохідного отвору. Обов’язково мінімізуйте потрапляння води в місцях спайки під час процесу спайки — з’єднання будуть не міцними і можливий витік під час експлуатації. Якщо вмонтовуєте труби в штроби, неодмінно використовуйте ізоляцію, для цих ділянок монтажу. Застосування ізоляції мінімізує подальшу появу цвілі і конденсату. При проектуванні водостічної системи застосовуйте зворотні клапани, що б при відключенні гарячої води холодна вода не потрапила в стояк гарячої. При монтажі інсталяції обов’язково проведіть шумоізоляцію фанової труби. Дана операція позбавить вас від луни по всій квартирі під час застосування санвузла. Якщо ви вирішили не ризикувати і звернутися до професіоналів, досить викликати сантехніка в Києві.

При заміні труб, якщо неможливо дотягнутися болгаркою, найпростіше різати залізні труби по різьбі, оскільки саме в цьому місці стінка труби найтонша. При нарізці різьблення на трубу бажано використовувати Unipak або мило, якщо терміново. На даний момент найбільш надійними вважаються труби та фітинги Rehau.