Прочищення каналізації в Києві може здатися звичайним завданням. Однак саме для цього типу робіт характерні, часто навидь не очевидні і трудомісткі рішення. Прочищення каналізації відбувається трьома методами — хімічним, гідродинамічним і механічним. Для несуттєвих заторів застосовують рідкі і гранульовані реактиви, які продаються в більшості магазинів, де є відділ побутової хімії. В умовах квартири механічний спосіб має на увазі наявність, як мінімум, сантехнічного троса. У разі виникнення затору, від якого неможливо позбутися вищепереліченими методами, в тому числі гідродинамічних способом, проводиться демонтаж і заміна ділянки із затором. Для ліквідації вкрай складних заторів в магістральних трубах, на дачних і котеджних ділянках застосовується спеціалізоване обладнання.

При мінімальних заторах цілком достатньо застосувати хімічний метод прочищення каналізації. Для цього вам знадобиться електроліт для акумуляторів. Даний реактив досить просто купити в будь-якому спеціалізованому магазині. Для успішного використання досить залити потрібну кількість речовини в трубу з затором і почекати півгодини, годину, поки не відбудеться реакція. Після цього необхідно залити туди ж окріп для видалення залишків затору і реактиву. Таким же чином можна застосовувати соду, оцет і лимонну кислоту. П’ять столових ложок соди засипаються в потрібну ділянку і гасяться оцтом до зникнення затору, після чого все промивається.

Прочищення каналізації механічним методом в квартирі має на увазі наявність, принаймні, будь-якого сантехнічного троса. Для прочищення прямих ділянок каналізації можна застосувати звичайну трубу для теплої підлоги. Механічний метод необхідно використовувати, якщо хімічний метод не допоміг або недостатній. Для посилення крутного моменту троса, доцільно застосувати шуруповерт або дриль на кінці троса, коли ви наблизилися безпосередньо до затору. При використанні саморезоверта, якщо трос покритий витратами свого застосування, щоб уникнути розбризкування по приміщенню прилипли до тросу елементів, і надмірне обертання троса поза труби, яке може створити значні труднощі, під час процесу чищення. Досить застосувати гофру, через яку потрібно пропустити трос. Слід зауважити, що професійні сантехнічні троси, туалетні спіралі, тросові барабани досить дороги, і, звичайно, значно простіше викликати сантехніка в Києві, ніж купувати спеціалізоване обладнання.

Гідродинамічна прочищення каналізації в Києві вимагає дорого спеціалізованого обладнання. Загальний принцип прочищення полягає у веденні порожнистої труби до місця затору, через яку подається вода під великим тиском. На кінці труби є отвори спрямовані в зворотну сторону від напрямку засування труби. При подачі в гідродинамічну трубу води під великим тиском, з отворів на наконечнику, починає виходити вода з великою швидкістю, тим самим проштовхуючись до місця затору, і, по ходу свого просування прочищаючи всю проблемну ділянку. Надалі у рази зацікавленністю темою значно доцільніше почитати характеристики всіх представлених у продажу пристроїв на інструкціях виробників, ніж описувати характеристики всього спектру обладнання.