Ремонт бойлера проводиться в разі виходу з ладу пристрою або його некоректної роботи. Самий вірний і надійний спосіб вирішити проблему замученого життям бойлера з тривалим терміном експлуатації — це купити і встановити водонагрівач більш сучасної моделі. У разі поломки бойлера на ранніх стадіях експлуатації доцільніше викликати сантехніка в Києві або здійснити ремонт своїми силами.

Найчастіше виходить з ладу основний нагрівальний елемент -тен. Навіть якщо на тені не утворюється накип, з часом може зруйнуватися поверхня частини тена. Магнієві аноди на тені можуть згодом повністю руйнуватися в процесі експлуатації бойлера. Магнієвий анод має мінімальний опір і працює як «маса», призначається для «забору» блукаючих струмів, що утворюються під час роботи водонагрівача. Магнієві аноди обов’язково потрібно міняти в разі їх руйнування, так як при відсутності анода, його роботу неминуче «бере» на себе нагрівальна частина тена, що призводить до значного прискорення її руйнування в процесі експлуатації. Якщо деталі тена приходять в непридатність може утворюватися течія в районі прокладок тена.

Заміна тена проводиться в разі його поломки. Про що іноді може свідчити коректна робота індикатора бойлера при відсутності необхідного нагріву води. Перед заміною слід вимкнути бойлер з мережі і здійснити злив води з робочої ємності. Перед демонтажем проводів і деталей, після відкриття кришки бойлера, бажано постійно фотографувати всі базові підключення, якщо у вас немає достатньо досвіду. Відкручувати гайки на тені можна в довільному порядку, але, при монтажі тена в бойлер слід виробляти цю дію «хрест на хрест», щоб уникнути викривлення фланця. Перед установкою нового тена бажано промити ємність для води. Під час монтажу тена в бойлер застосовуйте нові прокладки, а не старі, які можуть здатися цілком робочими.

Насправді ремонт бойлера в Києві часто потрібно не тільки через поломки тена. Однак, це найбільш поширена поломка. Наш сайт постійно доповнюється новими статтями. У міру надходження актуальної інформації ми обов’язково напишемо про існуючу проблему і засоби її вирішенні.