Установка ванни або джакузі зазвичай відбувається після попередньої реалізації комплексу відповідних оздоблювальних і будівельних робіт в потрібному приміщенні. Після, або під час підготовки ванної кімнати до установки ванни, бажано визначити який тип виробу вам найбільш підходить. У більшості випадків ви будете стикатися з трьома типами ванн: сталеві, чавунні і акрилові. Кварилові та керамічні — швидше екзотика і зустрічаються рідко. Кожна різновидність виробів поєднує в собі певні переваги і характерні недоліки. Щоб замовити установку ванни досить здійснити виклик сантехніка Київ. Сталеві ванни порівняно дешеві і часто використовуються забудовниками для облаштування ванної кімнати в нових квартирах. До додаткового перевазі сталевих ванн можна віднести відносно легку вагу товару — це якість в значній мірі спрощує транспортування і доставку виробу. Остання характеристика сталевих ванн є, як перевагою, так і недоліком. Без належної фіксації та дотримання відповідних заходів під час монтування, виріб буде хитатися. До додаткових недоліків відносяться низька тепло- і звукоізоляція. Це означає, що ванна швидко втрачає тепло і добре поширює звуки. Для поліпшення звукоізоляції необхідно обклеїти ванну автомобільною віброізоляцією (вібропласт).

Установка чавунної ваннив Києві — найбільш надійний і перевірений роками варіант. Чавунні ванни значно дорожче сталевих і акрилових аналогів. На недоліку можна віднести масу ванн. При довжині від 150 до 180 см, вага ванни коливається від 80 до 180 кг, що як би натякає на наймання додаткової робочої сили для транспортування і доставки виробу. Велика маса істотно покращує стійкість ванни.

Найпопулярніше замовлення по місту Київустановка акрилової ванни. Акрилові ванни примудряються поєднувати в собі переваги сталевих і чавунних аналогів. Даний тип ванн значно дешевше чавунних, хоча і трохи (20-30%) дорожче сталевих побратимів. Акрилові ванни, на відміну від сталевих, значно результативніше зберігають тепло, при цьому вони істотно легше чавунних. Чудовою перевагою даного типу виробів є різноманітність форм і пропорцій, на відміну від перерахованих вище аналогів. Це дозволяє вибирати продукт будь-якої форми і якості: з підголовником, кутові, з сидіннями, закруглені, з прямими краями і т.д. Величезною перевагою є можливість вбудовування в акрилові ванни змішувачем і джакузі.

Під час вибору ванни зверніть увагу на ванни з гострими кутами для спрощення і поліпшення монтажу щодо стін і кутів ванної кімнати. Заздалегідь перевірте площину поверхні бортів на наявність кривизни. Це не займе багато часу під час покупки, але істотно заощадить ваш час в процесі монтажу. Завжди враховуйте висоту розташування зливу у ванній. При великій глибині вироби низьке положення зливу нівелює цю перевагу. Обов’язково зробіть завмір пропорцій обраного продукту. Досить часто заявлені розміри, зазначені виробником, не збігаються з фактичними. Точні розміри виробу ви гарантовано дізнаєтеся під час особистого виміру.