Відразу необхідно уточнити, що душова кабіна це готова, повністю закрита конструкція, найчастіше з дахом, а душовий куточок монтується з урахуванням висоти та розмірів приміщення призначеного для установки. Перед установкою душового куточка, бажано з’ясувати, за якими критеріями потрібно вибирати цей виріб. Скло неодмінно має бути загартованим. Таке скло значно міцніше звичайного і при руйнуванні не створює осколків з ріжучими краями. Товщина скла повинна бути в межах 6-8 мм. Така характеристика дозволяє зберігати міцність конструкції при відносно малій вазі. Кожне стекло повинне мати закруглені фаски, щоб користувач не порізався в процесі застосування. Бажано купувати скло з покриттям Easy Clean. Це сучасне покриття значно спрощує догляд за склом і естетику конструкції. Покриття повинне бути нанесено на внутрішню частину, що зазвичай відзначається виробником спеціальною наклейкою.

Якщо ви любите чистоту, вибирайте душовий куточок з механізмом легкої чистки. Даний механізм дозволяє тимчасово відсувати найбільш важкодоступні для очищення частини конструкції. Матеріал профілю повинен бути алюміній або анодований алюміній. Останній матеріал має антикорозійне покриття, яке істотно збільшує термін експлуатації профілю. Регульований профіль дозволить вирішити проблему кривизни стін і дозволить компенсувати розкид за рівнем на 1-2 сантома. Уважно огляньте профіль перед покупкою. Профіль повинен бути рівний, без шорсткостей і кривизни. Для поліпшення герметичності конструкції слід застосовувати силіконові ущільнювачі. Для дверей найкращим вибором буде наявність силіконового ущільнювача з магнітним замком. Роликовий механізм відкриття дверей краще крючкового. Всі металеві комплектуючі повинні мати якісне покриття. Якщо ви не можете визначитися з вибором виробника, неодмінно уточните термін гарантії на виріб. Чим більше гарантія, тим більш імовірно, що душовий куточок прослужить довго і спочатку виконаний якісно.

Іноді цілком можлива покупка виробу не комплектом, а по окремих елементах. Ця особливість дозволяє збільшити варіативність у виборі матеріалів і колірних рішень для майбутньої конструкції. При цьому бажано застосовувати комплектуючі від одного виробника.

Установка душового куточка в більшості випадків починається з монтажу піддону (звичайно можна монтувати на кахелі, але це зовсім інша історія). Найбільш популярні розміри піддонів 80х80 і 90х90 см. Піддони бувають: акрилові, чавунні, сталеві, кваріловие; з штучного і литого мармуру, склопластикові. Найпопулярніші — акрилові. Після складання водостоку необхідно зробити основу для піддону і встановити на неї піддон. Потім відбувається установка змішувача і лійки. Спочатку потрібно визначитися з вибором змішувача і лійки для душового куточка. Виходячи з їх функціоналу, майстер вибирає відповідний діаметр для труб подачі води. Всі елементи конструкції повинні бути виставлені по рівню. Комплект з душовим куточком обов’язково містить інструкцію, яка в значній мірі полегшує збірку куточка. Обов’язково перевірте наявність всіх комплектуючих і цілісність упаковки.

Перед остаточним монтажем душового куточка зберіть і тимчасово встановіть конструкцію повністю, тим самим ви уточните, як і в якій послідовності бажано проводити монтаж і відзначите місця для свердління під кріплення. Ролики необхідно встановити в напрямні до остаточного монтажу, так як профіль, в більшості пропонованих варіантів, заважає це зробити. Також дана операція дозволить позначити маркером на піддоні місця, на які необхідно нанести силікон під час установки. Якщо ви вирішили звернутися до професіоналів, досить викликати сантехніка в Києві.