Установка умивальника або раковини необхідна як на кухні, так і у ванній кімнаті. Для ванної кімнати найбільш оптимальним рішенням є умивальник на п’єдесталі. Для кухні найбільш продуктивним буде умивальник на «тумбі». Самим часто вживаним матеріалом для виробництва тумб, є ламінат — продукт, створений на основі деревоволокнистих плит високої щільності. У зв’язку з тим, що матеріали даного типу погано витримують середовище з постійною високою вологістю, питання про доцільність встановлення умивальника на тумбі у ванній кімнаті залишається відкритим. Виходячи з нашого багаторічного досвіду, вироби з ламінату здатні функціонувати в умовах підвищеної вологості не більше п’яти років. Якщо ви вирішили довіритися професіоналам щодо вибору і установки умивальника або раковини, вам потрібно викликати сантехніка в Києві. Як же все-таки вибрати відповідну комплектацію раковини або умивальника для подальшої установки?
Умивальник на п’єдесталі найбільш доцільно ставити у ванній. Підвісні раковини вимагають якісного монтажу і часто приходять в непридатність після силових контактів з людьми. П’єдестал в значній мірі забезпечує стійкість умивальника і сприяє посиленню конструкції. Дана особливість конструкції є вкрай необхідною якістю в умовах ванної кімнати. Форма п’єдесталу дозволяє приховати більшу частину труб і вентилів, підведення змішувача і сифон.

Розмір умивальника повинен дозволяти вільно дотягуватися до змішувача всім користувачам пристрою. Матеріалом для виготовлення умивальника бажано обрати фарфор або глазурований фаянс. Ці матеріали добре відмиваються. Випуски бажано металеві, за ними легше доглядати. Пляшковий сифон зазвичай застосовується для кухонних раковин.

Сучасна установка кухонного миття зазвичай проводиться на стільницю. Дана конструкція дозволяє впевнено слідувати концепції обраного дизайну кухні. Для якісної установки кухонної мийки необхідний відповідний інструмент і матеріали.

Для коректної постановки задачі по установці умивальника слід зв’язатися з нашим диспетчером. Узгодити з ним ціну і обсяг робіт. Після узгодження з вами зв’яжеться майстер і уточнить подробиці майбутньої угоди.